Tygodniowy plan lekcji 2020/2021 (05.10.2020)Szk. Podstawowa im. Przyjaciół Borów Tucholskich w Lipinkach

    Lekcja

    Oddział – klasa

    Pozostałe zajęcia

    0

    I

    II

    III

    IV

    V

      VI

    VII

    VIII

     

    Poniedziałek

     

     

     

     

     

     

     

     

     

    Ś

     

    1

    X

    X

    X

    X

    HIS

    MAT

    POL

    MAT

    Ś

     

    2

    X

    X

    X

    X

    MAT

    POL

    WF

    HIS

    FIZ

     

     

    3

    X

    X

    X

    POL

    MAT

    REL

    FIZ

    HIS

     

     

    4

    X

    Xwf

    X

    WF

    POL

    MAT

    REL

     

    P

    5

    X

    z.wyr

     

    REL

    INF

    POL

    CHEM

    WF

     

    PBIBL

    6

    X

     

     

     

    PRZY

    ANG

    INF

    PLAS

    POL

     

    Log.3

    7

     

     

     

     

     

    Zwang

     

    INF

    CHEM

    Ś

    Kamil

    8

     

     

     

     

     

     

     

    WF

    Zw.mat

    Ś

     

     

    Wtorek

     

     

     

     

     

     

     

     

     

    Ś

     

    1

    X

    X

    X

    X

    ANG

    MAT

    POL

    CHEM

     

     

    2

    X

    X

    ANG

    X

    GW

    POL

    MAT

    ANG

     

     

    3

    REL

    ANG

    X

    POL

    TECH

    ANG

    MAT

     

    Log.0

    4

    X

    X

    X

    MUZ

    ANG

    REL

    BIOL

     

     

    5

    X

     

    REL

    ANG

    WF

    GEO

    BIOL

    POL

     

    BIBLlog1

    6

     

     

     

     

    ANG

    MAT

     

    WF

    POL

     

    Log2

    7

     

     

     

     

     

    HIS

     

    GEO

    WF

    Ś

     

    8

     

     

     

     

    SKS

    WOS

     

     

     

    Środa

     

     

     

     

     

     

     

     

    Ś

     

    1

    X

    X

    X

     

    BIOL

    POL

    REL

    GEO

     

     

    2

    X

    X

    X

    POL

    REL

    GEO

    MAT

     

     

    3

    X

    X

    X

    X

    WDŻ

    BIOL

    POL

    NIEM

     

     

    4

    X

    ANG

    X

    X

    MAT

    GEO

    PLAS

    POL

    NIEM

     

    Julka

    5

    X

     

    ANG

    REL

    PRZY

    Zwpol

    WF

    NIEM

    POL

     

    BIBL

    6

     

     

     

    GK

    Zw.mat

     

    NIEM

    ANG

    Śdr

    Kamil

    7

     

     

     

     

     

    ANG

    Zw.pol

     

    P

    8

     

     

     

     

     

     

     

    Zw.mat

    Ś

     

     

    Czwartek

     

     

     

     

     

     

     

     

     

    Ś

     

    1

    X

    Xwf

    REL

    ANG

    Zwpol

    HIS

    MUZ

    FIZ

     

     

    2

    X

    X

    X

    X

    POL

    ANG

    MUZ

    MAT

    HIS

     

     

    3

    X

    X

    X

    X

    ANG

    POL

    MAT

    BIOL

    POL

     

     

    4

    X

    X

    X

    REL

    POL

    ANG

    MAT

     

     

    5

    X

    REL

    z.wyr

    MAT

    GW

    WF

     

    Julka

    6

     

     

     

     

    WF

    ANG

    POL

    REL

     

    BIBL

    7

     

     

     

     

     

    WF

    Zw.jang

     

     

    8

     

     

     

     

    SKS

     

    Ś

     

     

    Piątek

     

     

     

     

     

     

     

     

     

    Ś

     

    1

    X

    X

    X

    X

    PLAS

    POL

    HIS

    Zw.jpol

     

     

    2

    X

    X

    X

    X

    WF

    HIS

    POL

    POL

     

     

    3

    X

    Xwf

    X

    REL

    WF

    WOS

     

     

    4

    X

    X

    X

    POL

    MAT

    WDŻ

    GW

     

     

    5

    X

    REL

    GK

     

    MAT

    POL

    MAT

    CHEM

    ANG

     

     

    6

     

    GK

     

     

    TECH

    ANG

    INF

    Ś

     

    7

     

     

     

     

     

     

    FIZ

    EDB

    Ś

     

    8

     

     

     

     

     

     

     

    MAT

    WF

    Ś

     

    1. Katarzyna Kuffel                         5. Sławomir Malendowicz               9.  Beata Kaminska           
    2. Krzysztof Konieczka                       6. Natalia Szczygieł                          10. Żanetta Depka           
    3. Lucyna Kolassa                                7.  Izabela Piątkowska                   11. Anna Szyca                                     
    4. Jacek Kuffel                                      8. Dawid Chyłła                             12. Dominika Malinowska
    1. Iwona Jeziorska 14. Daniel Kalinowski

    Please publish modules in offcanvas position.

    Free Joomla! templates by Engine Templates