Komunikaty:

   UWAGA KONKURS
   
  Konkurs na Wielkanocną pisankę. Zbliżają się święta Zmartwychwstania, dlatego zachęcamy wszystkich do udziału w wystawie pisanek wielkanocnych. Prace należy przynosić do szkoły do dnia 28 marca. Forma pracy dowolna, może być obrazek, pisanka, wycinanka, rzeźba. Najładniejsze prace zostaną nagrodzone, wszystkie zostaną wystawione na wystawie. Liczymy na piękne efekty pracy.
   
   
  Komunikat dyrektora szkoły
   
  Uwaga rodzice od 8 marca  do 19 marca należy złożyć w sekretariacie szkoły dokumenty rekrutacyjne do przedszkola. Dokumenty do pobrania na stronie szkoły w zakładce DOKUMENTY.

   

   

   

  Szkoła Podstawowa im. Przyjaciół Borów Tucholskich w Lipinkach jest małą, dobrze wyposażoną i posiadającą bardzo dobrą kadrę, szkołą XXI wieku. Posiadamy wszystkie niezbędne pomoce by nowocześnie wykształcić ucznia. Znajdziecie nas na wschodnim skraju Borów Tucholskich, w powiecie Świeckim, województwie Kujawsko - Pomorskim. Nasza szkoła współpracuje w ramach szeroko rozumianej ekologii z Nadleśnictwem Dąbrowa i Nadleśnictwem Osie oraz Wdeckim Parkiem Krajobrazowym.

  Please publish modules in offcanvas position.

  Free Joomla! templates by Engine Templates