Klasa 0 Klasa 1 Klasa 2 Klasa 3 Klasa 4 Klasa 5 Klasa 6 Klasa 7 Klasa 8
MMA Grudziądz

Kółka zainteresowań w Naszej Szkole

   Kółka zainteresowań w roku szkolnym 2018 2019

1. Kółko Fotograficzno -filmowe prowadzi Pan Marek Fandrejewski

- uczestnicy: Antoni Majewski

                        Wiktoria Jakubiec

                        Hubert Piór

                        Tomasz Leśniak

                         Marcel Frankiewicz

2. Kółko techniczno - kulinarne prowadzi Pani Natalia Łeppek,

zajęcia odbywają się co dwa tygodnie w środy na 7 godzinie lekcyjnej.

Uczestnicy:

                      Agacka Oliwia                 Tomasz Leśniak

                      Hubert Bock                    Antoni Majewski

                      Marta Brzoska                Filip Orzechowski

                      Sandra Glaza                  Jakub Orzechowski

                      Weronika Guzman         Oliwia Szymańska

                      Aksana Kimbar                Izabela Zapałowska

                      Jagoda Zielińska

3. Zajęcia sportowo-ruchowe dla uczniow klas I-III

poniedziałki od 14.30 do 15.15

Uczestnicy:

                   Michał Leśniak                   Lena Redko

                  Martyna Frankiewicz         Bartosz Wasielewski

                  Agnieszka Guzman            Nikodem Jaworski

                  Paweł Guzman                    Emilia Jaworska



Kółka zainteresowań z roku szkolnego 2012

1. Kółko języka angielskiego - prowadzi Pani mgr Karolina Podlaszewska

 - uczestniczą: Buchholz Marek

                   Kowalski Krzysztof

                   Kowalski Wojciech

                   Kuffel Macie

                   Leśniak Karol

                   Oremus Zuzanna

                   Podlaszewski Nikodem

                   Wojciechowski Kacper

2. Kółko historyczne - prowadzi Pani mgr Danuta Leśniak

- uczestniczą: Leśniak Karol

                         Buchholz Marek

                        Czajka Patryk

                        Kruk Aleksandra

                        Komorowska Natalia

                        Leman Andżelika

                        Oremus Zuzanna

                        Agacki Daniel

                       Kowalski Wojciech

3. Chór - prowadzi Pan mgr Łukasz Kozłowski

- uczestniczą: Szmyt Weronika

                          Kowalski Wojciech

                          Kujawski Maciej

                          Podlaszewski Nikodem

                          Kuffel Maciej

                          Łepek Marlena

                          Komorowska Natalia

                          Kruk Aleksandra

                          Kowalski Krzysztof

                          Buchholz Marek

                          Szmyt Klaudia

                          Macioszek Sandra

                          Leśniak Karol

4. Kółko gry na instrumencie - prowadzi Pan mgr Łukasz Kozłowski

- uczestniczą: Kwaśniewska Natalia

                          Kozak Krystian

                          Pyrkowski Jakub

                          Barszczewska Joanna

                          Kruk Kacper

                          Glaza Kamil

                          Kozak Anna

                          Kiedrowska Jowita

                          Madziong Kacper




CMS + Strona Internetowa + Opieka Autorska, Łukasz Babiński Wszystkie Prawa Zastrzeżone!
Lipinki szkoła podstawowa im. Przyjaciół Borów Tucholskich