Klasa 0 Klasa 1 Klasa 2 Klasa 3 Klasa 4 Klasa 5 Klasa 6 Klasa 7 Klasa 8
MMA Grudziądz

Konkurs Ekologiczny 2018

XVIII edycja Konkursu Ekologicznego
„Jestem Młodym Przyrodnikiem”
pod hasłem „ Na wycieczkę w Bory Tucholskie”
Drodzy Dyrektorzy i Nauczyciele, Kochane Dzieci.
Już po raz osiemnasty Szkoła Podstawowa im. Przyjaciół Borów Tucholskich w Lipinkach
wraz z Nadleśnictwami Dąbrowa i Osie oraz Wdeckim Parkiem Krajobrazowym organizuje konkurs ekologiczny o zasięgu wojewódzkim.
Serdecznie zapraszamy dzieci klas I-VII i uczniów Szkół Nieprzetartego Szlaku
(wychowanków ośrodków szkolno- wychowawczych) do wzięcia udziału w tej imprezie.

Regulamin patrz załącznik PDF.

Dodatkowo załączmy adresy stron z ktorych mozna czerpać wiedzę która będzie zawarta w pytaniach na teście wiedzy gupy starsze.:

1. Atrakcje powiatu świeckiego

2. Wdecki Park Krajobrazowy

3. Zespół Parków Kraobrazowych Chełmiński i Nadwiślański

4. Bory Tucholskie

5. Nadleśnictwo Dąbrowa

6. Nadleśnictwo Osie

7. Park Narodowy Bory Tucholskie


Oto wyniki całościowe: = w załączniku na dole strony!

Skany testów - szukaj na dole strony. Są to wypelnione testy zwycięzców.


Wyniki Konkursu Ekologicznego                                                                                 

XVIII edycja Konkursu Ekologicznego 

„Jestem Młodym Przyrodnikiem” 

pod hasłem „Na wycieczkę w Bory Tucholskie”                                                                                                                                                                     

Prace oceniła Komisja Konkursowa w składzie:

1. Joanna Bock Nadleśnictwo Dąbrowa  przewodnicząca jury

2. Monika Wiśniewska Wdecki Park Krajobrazowy

3.  Kamila Bonk-Pawlicka  Nadleśnictwo Osie

4. Anna Karpus Wdecki Park Krajobrazowy

5. Jacek Kuffel Komitet Organizacyjny

6. Anna Jaworska Komitet Organizacyjny

W konkursie plastycznym

rozgrywanym w 2 kategoriach (Szkoły Nieprzetartego Szlaku, Szkoły podstawowe Kl. 0-IV

nadesłano 75 prac

w konkursie na „Przewodnik po mojej okolicy” SP klasy IV-VI

 nadesłano 25 prac.

Przyznano następujące nagrody:

W kategorii Szkół Nieprzetartego Szlaku – prace plastyczne

Wyróżnienie zdobył:

Mateusz Pellowski - Specjalny Ośrodek Wychowawczy  Sióstr Św. Elżbiety w Grudziądzu

III MIEJSCE- Damian Płotkowski - Specjalny Ośrodek Wychowawczy Sióstr Św. Elżbiety w Grudziądzu

IIMIEJSCE – Zofia Putz - Zespół Edukacyjno-terapeutyczny - Świecie

I  MIEJSCE – Weronika Jaworska - Zespół Edukacyjno-terapeutyczny - Świecie

W KATEGORII KLAS 0-IV  - prace plastyczne

WYRÓZNIENIE ZDOBYŁA:

Zuzanna Szymańska kl II Szkoła Podstawowa nr 8 w Świeciu

III MIEJSCE- Oliwer Riesop kl. 0 - Zespól Placówek Oświatowych w Drzycimiu

II MIEJSCE- Marcelina Krzyżanowska kl. III – Szkoła Podstawowa nr 8 w Świeciu

I MIEJSCE – Aleksandra Witkowska kl. III – Szkoła Podstawowa nr 1 w Świeciu

W KATEGORII KLAS V-VII – „Przewodnik turystyczny po mojej okolicy”

WYRÓZNIENIE ZDOBYŁ:

Wiktor Kujawa kl. V Szkoła Podstawowa nr 1 w Świeciu

III MIEJSCE- Amelia Maliszewska kl. V Szkoła Podstawowa nr 1 w Świeciu

II MIEJSCE – Adam Malecha kl. VI – Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Drzycimiu

I MIEJSCE – Wiktoria Marzec kl. VI – Szkoła Podstawowa w Grupie

 

KONKURS WIEDZY: W konkursie wzięły udział 32 drużyny z  19 szkół  

 

KATEGORIA NIEPRZETARTEGO SZLAKU

 

II MIEJSCE Specjalny Ośrodek Wychowawczy Sióstr Św. Elżbiety z Grudziądza:

Oskar Berg, Michał Niemczyk, Łukasz Śmiech

 

I MIEJSCE Zespól Szkół Specjalnych nr 1 ze Świecia:

Jakub Ziątkowski, Lucjan Stoczewski, Daria Kunc

 

 W KATEGORII KLAS III-IV

 

III MIEJSCE Szkoła Podstawowa z Lniana:

Weronika Sumińska, Jagoda Dekowska, Marta Rotkowska 

II MIEJSCE Szkoła Podstawowa z Niewieścina:

Patrycja Falenczyk, Hubert Grzybek, Agata Grzybek

 

I MIEJSCE Szkoła Podstawowa z Sierosławia:

Karol Skibowski, Mateusz Żabiński,Weronika Osowska

 

 W KATEGORII KLAS V-VII

 WYRÓZNIENIA:

 Szkoła Podstawowa z Drzycimia:

Dominika Mindak, Wiktor Podgórski, Adam Malecha

III MIEJSCE Szkoła Podstawowa z Laskowic:

Dawid Ledziński, Karolina Choroś, Martyna Sworowska

 

II MIEJSCE Szkoła podstawowa im. Jana Pawła II z Wielkiego Komorska:

Natalia Dembek, Julia Mikołajczyk, Zuzanna Menard

I MIEJSCE Szkoła Podstawowa z Niewieścina:

Jakub Zioła, Maciej Janiszewski, Wojciech Kulik

 

GALERIA...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...

LISTA PLIKÓW DO POBRANIA
plik do pobrania całościowe wyniki Konkursu Ekologicznego XVIII edycja 2018 rok


CMS + Strona Internetowa + Opieka Autorska, Łukasz Babiński Wszystkie Prawa Zastrzeżone!
Lipinki szkoła podstawowa im. Przyjaciół Borów Tucholskich