Klasa 0 Klasa 1 Klasa 2 Klasa 3 Klasa 4 Klasa 5 Klasa 6 Klasa 7 Klasa 8
MMA Grudziądz

Wyniki Konkursu..

Dnia 14.04.2016 roku zgodnie z planem zebrała się Komisja Konkursowa i ocenila nadesłane prace.

Poniżej wyniki:

Gratulujemy Laureatom!

Czytelniejsze wyniki w załączniku PDF na dole strony.

Wyniki Konkursu Ekologicznego XVI edycja Konkursu Ekologicznego  „Jestem Młodym Ekologiem”                              

pod hasłem "Atrakcje przyrodnicze, krajobrazowe i kulturowe Borów

Tucholskich"

Wpłynęło prac:

  • fotograficznych:  41,  klasy 0-III
  • prac plakatów: 49, klasy IV- VI  

i 10 ze Szkół Nieprzetartego Szlaku

  • prezentacji: 30, klas IV - VI

Prace oceniła Komisja Konkursowa w składzie:

1.  Monika Wiśniewska Wdecki Park Krajobrazowy

2.  Joanna Jankowska Nadleśnictwo Dąbrowa

4.  Kamila Bonk-Pawlicka  Nadleśnictwo Osie

5. Anna Karpus Wdecki Park Krajobrazowy

6. Jacek Kuffel Komitet Organizacyjny

7. Anna Jaworska Komitet Organizacyjny


Prace fotograficzne nagrodzone:

klasy 0-III

1.      Paulina Doliwka kl. III

SP im. J. Korczaka Drzycim

2.      Wiktoria Gondek kl. II

SP nr 8 w Świeciu

3.      Małgorzata Raguza kl. II

SP Przysiersk

Wyróżnienia

  • Tomasz Leśniak kl. I

SP im. Przyjaciół Borów Tucholskich w Lipinkach

  • Szymon Raguza kl. I

SP Przysiersk

  • Izabela Zapałowska kl. II

SP im. Przyjaciół Borów Tucholskich w Lipinkach

 

Prace - plakat klasy IV-VI

1.      Emilia Kuffel kl. IV

SP im. Przyjaciół Borów Tucholskich w Lipinkach

2.      Karolina Arend kl. V

SP Wielki Komorsk

3.      Amelia Abram

SP im. Przyjaciół Borów Tucholskich w Lipinkach

 

Prace wyróżnione

  • Anna Krakowska kl. VI

SP Drzycim

  • Aleksandra Lubak kl. IV

SP nr 8 w Świeciu

  • Jakub Miczek kl. VI

SP nr 4 Starogard Gdański

 

Prace - plakat - Szkoły Nieprzetartego Szlaku

 

  1. 1.      Adrian Żyża kl. IV

Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Warlubiu

  1. 2.      Wiktoria Puk

Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Warlubiu

  1. 3.      Adam Bontal lat 15

Specjalny Ośrodek Wychowawczy s. Elżbietanek w Grudziądzu

 

Wyróżnienia

  • Paulina Górniak kl. VI

Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Warlubiu

  • Klaudiusz Ogrodnik

Specjalny Ośrodek Wychowawczy s. Elżbietanek w Grudziądzu

 

Wyniki konkursu na prezentację klasy IV-VI.

 

Nagrody:


1. Wojciech Malecha SP Drzycim

2.  Agata Urban SP Jeżewo

3.  Weronika Podgórska SP Jeżewo

 

Wyróżnienia:

 

  • Jakub Grabowski SP Jeżewo
  • Oliwier Tomczak SP Krąplewice
  • Kamila Babilińska SP Laskowice

 


LISTA PLIKÓW DO POBRANIA
plik do pobrania Wyniki sumaryczne końcowe Konkursu
plik do pobrania Test - pytania dla grupy IV-VI
plik do pobrania Test - pytania dla Nieprzetartego Szlaku
plik do pobrania Test - pytania dla klas I-III
plik do pobrania Wyniki Konkursu Ekologicznego XVI edycji część: zdjęcia, plakaty, prezentacje.
plik do pobrania Plik: 2.pdf
plik do pobrania Plik: 2.ppsx


CMS + Strona Internetowa + Opieka Autorska, Łukasz Babiński Wszystkie Prawa Zastrzeżone!
Lipinki szkoła podstawowa im. Przyjaciół Borów Tucholskich