Klasa 0 Klasa 1 Klasa 2 Klasa 3 Klasa 4 Klasa 5 Klasa 6 Klasa 7 Klasa 8
MMA Grudziądz

Wyniki konkursu - wszystkich części

Zapraszamy do sprawdzenia: kto znalazł się w gronie laureaów. Nagrody rozdane!!!!.

Wyniki Konkursu Ekologicznego                                                                                           

XV edycja Konkursu Ekologicznego  „Jestem Młodym Ekologiem”                                 

pod hasłem Las elementem zrównoważonego rozwoju.

Wpłynęło prac:

  • plastycznych:  142 (w tym klasy 0-III 62, klasy IV- VI - 65

i 15 ze Szkół Nieprzetartego Szlaku)

  • literackich: 41 (w tym jedna w kategorii Szkół Nieprzetartego Szlaku)

Prace oceniła Komisja Konkursowa w składzie:

1.  Joanna Bock Nadleśnictwo Dąbrowa

2.  Monika Wiśniewska Wdecki Park Krajobrazowy

3.  Joanna Jankowska Nadleśnictwo Dąbrowa

4.  Aleksandra Marciniak Nadleśnictwo Osie

5. Anna Karpus Wdecki Park Krajobrazowy

6. Jacek Kuffel Komitet Organizacyjny

7. Karolina Podlaszewska Komitet Organizacyjny

Zobaczcie jak oceniali....

 Prace plastyczne nagrodzone

klasy 0-III

1.      Dominika Ossowska PSP Warlubie klasa III

2.      Paulina Doliwka SP Drzycim klasa III

3.      Karolina Czubkowska SP Krąplewice klasa II

 Wyróżnienia

 Patryk Pilarski SP w Grupie klasa I

 Aurelia Świerczyńska SP w Krąplewicach klasa II

 Daria Krystkowiak Zespół Placówek Oświatowych w Drzycimiu

 Prace plastyczne klasy IV-VI

 1.      Martyna Bachar  SP nr1 w Świeciu klasa IV

 2.      Wiktoria Koszowska SP Różanna klasa II

 3.      Julia Guzyńska SP nr. 8 w Świeciu klasa VI

 Prace wyróżnione

 Filip Ossowski SP Różanna klasa V

 Jakub Miczek PSP nr 4 w Starogardzie Gdańskim klasa IV

 Jagoda Kuczyńska SP Jeżewo klasa VI

 Szkoły Nieprzetartego Szlaku

1.      Paweł Szomszor Zespół Szkół Specjalnych nr1 w Świeciu kl VI

2.      Adam Bontal  lat 14 Specjalny Ośrodek Wychowawczy s. Elżbietanek w Grudziądzu

3.      Miłosz Belka Zespół Szkół Specjalnych nr1w Świeciu kl. VI

 Wyróżnienia

Krzysztof Kłopotowski kl. VI Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Warlubiu

Adrian GÖrtz lat 13  Specjalny Ośrodek Wychowawczy s. Elżbietanek w Grudziądzu

Zofia Putz kl.V Zespół Szkół Specjalnych nr1w Świeciu

 Wyniki konkursu literackiego

 Nagrody:

 1. Julia Guzyńska klasa VIb SP nr8 im. K. Ecksteina w Świeciu,

 2.  Julia Gryboś, klasa VIc SP nr 1 w Świeciu,

 3.  Oliwia Orlikowska, klasa VIg PSP nr4 z Oddziałami Integracyjnymi  w Starogardzie Gdańskim.

 Wyróżnienia:

Zofia Pieróg, kl.VI SP im. dra Floriana Ceynowy w Przysiersku, Wojciech Malecha, klasa Vb ZPO Drzycim,

Kacper Burdal,  klasa VI SP im. Przyjaciół Borów Tucholskich w Lipinkach,

Wiktoria Stasiewicz, klasa VIc PSP nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi w Starogardzie Gdańskim.

 Nagrody:

1.  Zofia Putz klasa V w kategorii Szkół Nieprzetartego Szlaku ZSS nr 1 w Świeciu


Konkurs wiedzowy

Drużynowy - po trzech uczniów w każdej drużynie - czyli po trzy nagrody na każde wyróżnienie i każde miejsce.


Konkurs wiedzowy Nieprzetarty Szlak

Wyróżnienia

Druga  drużyna SOW Elżbietanek z Grudziądza Sebastian Łuczyński, Adrian Gotz, Adam Bontal

 

Miejsca:

III miejsce SOW Elżbietanek z Grudziądza Andrzej Zdrojewski, Paweł Koszuda, Damian Płotkowski

II miejsce – SOSW z Warlubia Kamil Frankowski, Aleksandra Gapińska, Krzysztof kłopotowski

 I miejsce – ZSS nr 1 ze Świecia Klaudia Berszel, Adam Orkiszewski, Mateusz Nowacki    


Konkurs wiedzowy klasy I-III

Wyróżnienia

a)   SP nr 1 Świecie: Zofia Grzonkowska, Jan Falorn-Pamuła, Weronika Brożek

b)   SP Krąplewic Natalia Gackowska, Maja Michałowska, Marta Ligmanowska

c)    SP Grupa Zuzanna Spychalska, Mateusz Żurawski, Jakub Szałkowski

Miejsca  

III miejsce -  SP nr 8 ze Świecia Oliwia Kąkol, Weronika Trybuła, Kornelia Galanty

II miejsce – SP Dragacz Agata Bukowska, Klaudia Maciąg, Paweł Raduński

I miejsce -  SP Drzycim Mateusz Sworowski, Brajan Lewandowski Przemysław Ciechanów

 

Konkurs wiedzowy klasy IV-VI

 Wyróżnienia

a)      SP nr 8 ze Świecia Natalia Wzorek, Laura Malczuk, Marcelina Ligman

b)     SP Kraplewice Oliwier Tomczak, Dawid Gretkowski, Julia Brączkowska

c)      SP Laskowice Agnieszka Kapuścińska, Emilia Kilanowska, Martyna Rujner

 Miejsca

III miejsce SP Jeżewo Weronika Podgórska, Ilona Grzywacz, Agata Urban

II miejsce SP nr 1 ze Świecia Julia Gryboś, Jakub Wilczarski, Filip Zaździk

I miejsce ZPO Drzycim Wojciech Malecha, Dawid Rejson, Mateusz Żurawiński     


Czytelna lista w załączniku pdf.

GALERIA...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...

LISTA PLIKÓW DO POBRANIA
plik do pobrania Wyniki konkursu - wszystkie części


CMS + Strona Internetowa + Opieka Autorska, Łukasz Babiński Wszystkie Prawa Zastrzeżone!
Lipinki szkoła podstawowa im. Przyjaciół Borów Tucholskich