Klasa 0 Klasa 1 Klasa 2 Klasa 3 Klasa 4 Klasa 5 Klasa 6 Klasa 7 Klasa 8
MMA Grudziądz

Wyniki Konkursu Ekologicznego XIV edycji.

Oto wyniki:    - na dole strony, w galerii znajdziecie skany testów.

XIV edycji Konkursu Ekologicznego
„Jestem Młodym Ekologiem”
pod hasłem
„90 lat Lasów Państwowych”

części plastycznej i literackiej. 

Nadesłano 122 prace plastyczne, oraz 34 prace literackie,

do konkursu wiedzy zgłosiło się 35 drużyn z 28 szkół.

LISTA NAGRODZONYCH:


SZKOŁY NIEPRZETARTEGO SZLAKU:

Prace literackie

Miejsca

I miejsce Patrycja Kozłowska  ZSS nr 1  w Świeciu

Prace  plastyczne

Wyróżnienia

a)    Paulina Górniak           SOSW w Warlubiu

b)    Sebastian Jaworski    SOSW w Warlubiu

c)     Jakub Puk                     SOSW w Warlubiu

d)     Angelika Górniak        SOSW w Warlubiu

e)     Mariusz Ł.                    ZSS nr 1 w Świeciu

Miejsca

III miejsce – Mateusz Włodarczyk   ZSS nr 1 w Świeciu

II  miejsce – Marcin Gapiński            SOSW w Warlubiu

I  miejsce – Paweł Szomszor             ZSS nr 1 w Świeciu

 

Konkurs wiedzowy

 

 

II miejsce – SOSW z Warlubia : Dominik Niszczek,

 

Jakub Wójcik, Joanna Golikowska

 

 I miejsce – ZSS nr 1 ze Świecia: Patrycja Kozłowska,

 

 Klaudia Byrszel, Mateusz Włodarczyk

 

LISTA NAGRÓD- SP – KLASY I-III

Prace  plastyczne

Wyróżnienia

a) Alicja Siedlecka kl I                           SP w Wiśniewie

b) Hubert Bock       kl. I                          SP w Lipinkach

c) Oliwia Guzowska kl. III                      SP w Grupie

 Miejsca 

III miejsce- Julia Konieczki kl. III          SP nr 8 w Świeciu

II miejsce – Paulina Doliwka kl. I           SP w Drzycimiu

I miejsce – Damian Porożyński kl. IIb    SP nr 8 w Świeciu


Konkurs wiedzowy

Wyróżnienia

a)   SP nr 1 Świecie: Anna Rybicka, Julia Sutkowska, Szymon Goldszmyt

b)   SP W. Komorsk: Zuzanna Manard, Karolina Arendt, Sara Trantau

c)    SP Wiśniewa: Kornelia Letka, Amelia Król, Aleksandra Czarnotta

 

Miejsca  

III miejsce -  SP nr 8 ze Świecia: Laura Malczuk, Aneta Łosica, Paulina Rozynek

II miejsce – SP Drzycim: Adam Malecha, Jakub Ziółkowski, Kacper Skorupski

I miejsce -  SP Świekatowo: Attilla Molnar, Bartosz Kocikowski, Paweł Szatkowski

 

LISTA NAGRÓD- SP – KLASY IV-VI

Prace  plastyczne

Wyróżnienia

a)     Monika Pytlińska kl. V                              SP nr 8 w Świeciu

b)     Marta Jarska kl. IV                                    SP w Wiśniewie

c)     Julia Guzyńska kl. V                                   SP nr 8 w Świeciu

Miejsca

III miejsce – Malwina Pestka                               SP w Drzycimiu

II miejsce – Dominika Bojanowska                     SP nr 2 w Nowem

I miejsce-  Wiktoria Koszowska kl. IV                  SP w Różannie

 


Konkurs wiedzowy

 

 

Wyróżnienia

 

a)   SP Drzycim: Aleksandra Mandikowska, Jakub Wójcik, Wiktor Dallige

 

a)   SP nr 1 Świecie: Dominika Jakubowska, Zofia Dąbrowska, Julia Gryboś

 

b)   SP Brzeziny: Artur Malinowski, Karol Kaczmarek, Agata Lipkowska

 

Miejsca

 

III miejsce SP Laskowice: Jakub Najdowski, Emilia Kalinowska, Agnieszka Kapuścińska

 

II miejsce SP Warlubie: Aleksander Olszewski, Mateusz Grzonka, Łukasz Armatowski

 

I miejsce SP Niewieścin: Dominika Jakubek, Martyna Kiełpińska, Filip Kurdynowski

 

 

 LISTA NAGRÓD - SP  Prace literackie

 Wyróżnienia

a)    Maciej Gniwkowski kl. VI                                 SP w Lipinkach

b)    Bartłomiej Karetko kl. IVb                               ZS w Jeżewie

c)     Oliwia Stasiewska kl. V                                    SP nr w Nowem

Miejsca

III miejsce – Karolina Jarzembowska kl. Vc            SP nr I w Świeciu

II miejsce – Julianna Siedlecka kl VI                         SP w Wiśniewie

I miejsce – Alicja Karczewska kl. V                           SP nr 8 w Świeciu

GALERIA...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...


CMS + Strona Internetowa + Opieka Autorska, Łukasz Babiński Wszystkie Prawa Zastrzeżone!
Lipinki szkoła podstawowa im. Przyjaciół Borów Tucholskich