Klasa 0 Klasa 1 Klasa 2 Klasa 3 Klasa 4 Klasa 5 Klasa 6 Klasa 7 Klasa 8
MMA Grudziądz

Wyniki XIII edycji Konkursu Ekologicznego 2013

Wyniki XIII edycji Konkursu Ekologicznego,

części plastycznej i literackiej. 

Wykazanych poniżej lauratów zapraszamy po odbiór nagród i dyplomów

w dniu finału wiedzowego - 19 kwietnia od godz. 11.00.


Nadesłano 158 prac plastycznych, oraz 44 literackie,

do konkursu wiedzy zgłosiły się 43 drużyny z 26 szkół.

Komisja Konkursowa w składzie:

1. Joanna Jankowska - Nadleśnictwo Dąbrowa

2. Monika Wiśniewska - Wdecki Park Krajobrazowy

3. Dawid Warzyński - Nadleśnictwo Osie

4. Arkadiusz Podlaszewski - Leśnictwo Bursztynowo

Niestety z przykrością powiadamiamy autorów prac z Szkoły Podstawowej w Czersku Świeckim, że ich prace przyszły  11.04. o godz. 11.00, a posiedzenie Komisji Konkursowej odbyło się 10.04 od godz. 13.00. Wobec tego Komisja nie miała możliwości uwzględnić prace z SP Czersk Świecki. Zapraszamy na konkurs wiedzowy.

 Oto wyniki

Konkurs plastyczny

              Klasy I – III

I miejsce Agata Nadwodna kl. III SP Warlubie

II miejsce Dominika Osowska kl.I SP Warlubie

III miejsce Piotr Haber kl. III SP nr 8 Świecie


Wyróżnienia

A Kamil Glaza kl. III SP Lipinki

B Weronika Gwizdała SP Wierzchy

C Zuzanna Parkitna SP Drzycim

 

             Klasy  IV-VI

I miejsce Malwina Pestka kl. V ZPO Drzycim

II Agnieszka Łytkowska kl. V SP Lniano

III Julia Dembińska  kl. VI SP Przysiersk

 

Wyróżnienia

A Julia Wołowicz kl. VI SP nr 1 Świecie

B Zofia Pieróg kl. IV SP Przysiersk

C Sandra Pakmur kl. VI SP Wierzchy

 

Szkoły Nieprzetartego Szlaku

I Mateusz Łeppek kl.IV SOSW Warlubie

II Kazimierz Guzowski SOW Grudziądz

III Szymon z kl. IV ZSS Świecie

 

Wyróżnienia

A Szymon z kl. V ZSS Świecie

B Arek Kołodziejczak SOW Grudziądz

C Marcin Sobczyk  SOW Grudziądz

 

Nagrodzeni uczniowie w kategorii  „Prace literackie”

I miejsce Agata Strysik kl. V ZS Jeżewo

II miejsce Daniel Agacki kl. VI SP Lipinki

III miejsce Julia Buśkiewicz SP nr 1 Świecie

 

   Wyróżnienia

A Patrycja Talaśka kl. Vb ZS Jeżewo

B Nikodem Winniewski kl. IV SP nr 2 w Nowem

C Julianna Siedlecka kl V SP Wiśniewa        

 

Nagrody  w kategorii

Szkoły Nieprzetartego Szlaku

 

Wyróżnienia


A Damian Szczygieł  kl. VI SOSW Warlubie

B Sylwia Michałek  kl. VI SOSW Warlubie

C Jakub Wójcik SOSW kl. V Warlubie

D Oskar Piechocki kl VI SOSW Warlubie


 

W kategorii „wiedza” startowały trzyosobowe drużyny.

 

Nagrody otrzymywał każdy członek drużyny.

 

 

 

W klasach I-III miejsca zajęli:

 

I miejsce Szkoła Podstawowa z Przysierska

 

II miejsce Szkoła Podstawowa z Drzycimia

 

III miejsce Szkoła Podstawowa nr 1 w Świeciu

 

Wyróżnienia:

 

Szkoła Podstawowa w Krąplewicach

 

Szkoła Podstawowa w Grupie

 

Szkoła Podstawowa nr 8 w Świeciu

 

 

 

 

W klasach IV – VI

 

I miejsce Szkoła Podstawowa z Lniana

 

II miejsce Szkoła Podstawowa z Drzycimia

 

III miejsce Szkoła Podstawowa nr 8 z Świecia

 

Wyróżnienia:

 

Szkoła Podstawowa nr 1 z Świecia

 

Szkoła Podstawowa z Grupy

 

Szkoła Podstawowa nr 2 z Koronowa

 

 

 

Szkoły Nieprzetartego Szlaku

 

I miejsce Zespół Szkół Specjalnych nr 1 (Gimnazjum nr 5 im. Jana Pawła II) w Świeciu

 

II Miejsce Ośrodek Opiekuńczo-Wychowawczy z Warlubia


 

GALERIA...
...
...
...
...
...
...
...
...
...


CMS + Strona Internetowa + Opieka Autorska, Łukasz Babiński Wszystkie Prawa Zastrzeżone!
Lipinki szkoła podstawowa im. Przyjaciół Borów Tucholskich