Klasa 0 Klasa 1 Klasa 2 Klasa 3 Klasa 4 Klasa 5 Klasa 6 Klasa 7 Klasa 8
MMA Grudziądz

Nagodzone prace w XII edycji konkursu

                            

A oto lista laureatów i obrazy ich prac:

Konkurs plastyczny

          Klasy I – III

I miejsce  Julia Felczykowska kl. III SP w Siemkowie

II miejsce Kacper Ratkowski Kl. II SP w Przysiersku

III miejsce Kacper Jakubczak kl. II SP w Mąkowarsku

Wyróżnienia

Agata Nadwodna kl II Zespół Szkół w Warlubiu

Paweł Sikora kl I SP w Czersku Świeckim

Weronika Spych kl II SP w Wielkim Komorsku

             Klasy  IV-VI

I miejsce Szymon Bogdański  kl V SP w Jeżewie

II miejsce Alicja Piór kl VI SP w Lipinkach

III miejsce Paulina Zwiefka kl. VI SP w Wiśniewie

Wyróżnienia

Klaudia Gołębiewska kl VI SP w Grupie

Katarzyna Damrath kl VI SP w Osiu

Paulina Sznajdrowska kl V SP w Pruszczu

Szkoły Nieprzetartego Szlaku

I miejsce  Katarzyna Brózda Specjany Ośrodek Szkolno –Wychowawczy nr 2 w Grudziądzu

II miejsce Kamil Marszałkowski kl III Specjany Ośrodek Szkolno–Wychowawczy nr 2 w Grudziądzu

III miejsce Elwira Murawska Ośrodek Szkolno Wychowawczy nr 2 z Grudziądza.

Wyróżnienia

Joanna Sielska  kl II Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 2 w Grudziądzu

Praca zbiorowa - Angelika Mucha, Joanna Redzimska, Joanna Świerczyńska, Anna Jackowska,                                                                                                         pod kierunkiem Donaty Erward  Gimnazjum Specjalne nr 5 / Zespół Edukacyjno – terapeutyczny w Świeciu

Karol lat 17 kl I Filia gimnazjum pod kierunkiem Magdaleny Krzyżanowskiej z Świecia.

Nagrodzeni uczniowie w kategorii „Prace literackie”

I miejsce    Kinga Lewandowska kl. VI Zespół Szkół w Warlubiu

II miejsce Maciej Kuffel kl. V  SP w Lipinkach

III miejsce Emilia Rybak kl. V  Szkoła Podstawowa w Terespolu Pomorskim

 

   Wyróżnienia

Sylwia Łagód kl. VI Szkoła Podstawowa w Przysiersku

Zuzanna Wierzchucka kl. IV Szkoła Podstawowa w Wiśniewie

Antoni Mischker kl. IV Szkoła Podstawowa w Drzycimiu

 

 

Nagrody  w kategorii Szkoły Nieprzetartego Szlaku

I miejsce Kamil Chodowski kl. I  SOSW im Kazimierza Kirejczyka, w Grudziądzu

II miejsce Michał Cieszyński SOSW im Kazimierza Kirejczyka, w Grudziądzu

III miejsce  Sylwia Michałek Klasa V SOSW w Warlubiu




CMS + Strona Internetowa + Opieka Autorska, Łukasz Babiński Wszystkie Prawa Zastrzeżone!
Lipinki szkoła podstawowa im. Przyjaciół Borów Tucholskich