Klasa 0 Klasa 1 Klasa 2 Klasa 3 Klasa 4 Klasa 5 Klasa 6 Klasa 7 Klasa 8
MMA Grudziądz

Wyniki XII Edycji Konkursu

 

Mamy przyjemność poinformować, że w tegorocznej edycji konkursu!

Nadesłano 229 prac plastycznych oraz 67 literackich.

Do konkursu wiedzy  zgłosiły się 32 drużyny z 25  szkół.

Po raz pierwszy w tym roku w konkursie wzięły udział dzieci i młodzież ze Szkół Nieprzetartego Szlaku.

Dnia 11 kwietnia spotkała się Komisja Konkursowa i dokonała oceny nadesłanych prac.

Skład Komisji:

Anna Karpus        - Wdecki Park Krajobrazowy

Dawid Warzyński  -Nadleśnictwo Osie

Joanna Bock        -Nadleśnictwo Dabrowa

Danuta Leśniak   -Szkoła Podstawowa w Lipinkach

Jacek Kuffel         -Szkoła Podstawowa w Lipinkach

Prace przygotowała do oceny  -Izabela Piątkowska


W kategorii „Prace plastyczne” nadesłano i dostarczono:

w grupie klas I-III  - 110 prac

w grupie klas IV – VI - 88 prac

w grupie szkół Nieprzetartego Szlaku - 31 prac

W kategorii „Prace literackie"

w grupie Klas IV-VI – 57 prac

w grupie Nieprzetartego Szlaku –10 prac

A oto lista laureatów:

Konkurs plastyczny

          Klasy I – III

I miejsce  Julia Felczykowska kl. III SP Siemkowo

II miejsce Kacper Ratkowski Kl. II SP Przysiersk

III miejsce Kacper Jakubczak kl. II SP Mąkowarsko

Wyróżnienia

Agata Nadwodna kl II Zespół Szkół Warlubie

Paweł Sikora kl I SP Czersk Świecki

Weronika Spych kl II SP Wielki Komorsk

             Klasy  IV-VI

I miejsce - Szymon Bogdański  kl V SP Jeżewo

II miejsce - Alicja Piór kl VI SP Lipinki

III miejsce - Paulina Zwiefka kl. VI SP Wiśniewa

Wyróżnienia

Klaudia Gołębiewska kl VI SP Grupa

Katarzyna Damrath kl VI SP Osie

Paulina Sznajdrowska kl V SP Pruszcz

Szkoły Nieprzetartego Szlaku

I  miejsce -Katarzyna Brózda Specjany Ośrodek Szkolno –Wychowawczy nr 2 w Grudziadzu

II miejsce - Kamil Marszałkowski kl III Specjany Ośrodek Szkolno– Wychowawczy nr 2 w Grudziądzu

III miejsce - Elwira Murawska Ośrodek Szkolno Wychowawczy nr 2 w Grudziądzu.

Wyróżnienia

Joanna Sielska  kl II Ośrodek szkolno- Wychowawczy nr 2 w Grudziadzu

Angelika Mucha, Joanna Redzimska, Joanna Świerczyńska, Anna Jackowska, pod kierunkiem Donaty Erward

 Gimnazjum Specjalne nr 5 / Zespół Edukacyjno – terapeutyczny

Karol lat 17 kl I Filia gimnazjum pod kierunkiem Magdaleny Krzyżanowskiej


Nagrodzeni uczniowie w kategorii „Prace literackie”

I miejsce - Kinga Lewandowska kl. VI Zespół Szkół w Warlubiu

II miejsce - Maciej Kuffel kl. V SP Lipinki

III miejsce - Emilia Rybak kl. V Szkoła Podstawowa Terespol Pomorski

   Wyróżnienia

Sylwia Łagód kl. VI  Szkoła Podstawowa w Przysiersku

Zuzanna Wierzchucka kl. IV  Szkoła Podstawowa w Wiśniewa

Antoni Mischker kl. IV  Szkoła Podstawowa w Drzycimiu

Nagrody  w kategorii Szkoły Nieprzetartego Szlaku

I miejsce - Kamil Chodowski kl. I  SOSW im Kazimierza Kirejczyka, Grudziądz

II miejsce - Michał Cieszyński   SOSW im Kazimierza Kirejczyka, Grudziądz

III miejsce - Sylwia Michałek Klasa V SOSW Warlubie


Dnia 20 Kwietnia odbył się zasadniczy konkurs. W kategorii "wiedza" startowały trzyosobowe druzyny. Zapadły następujące roztrzygnięcia:

 

W klasach I-III miejsca zajęli:

I miejsce Szkoła Podstawowa nr 8 z Świecia

II miejsce Szkoła Podstawowa z Wielkiego Komorska

III miejsce Szkoła Podstawowa z Krąplewic

 

Wyróżnienia:

Szkoła Podstawowa nr 1 z Świecia

Szkoła Podstawowa z Lipinek

Szkoła Podstawowa z Wiśniewa

 

W klasach IV – VI

I miejsce Szkoła Podstawowa z Wielkiego Komorska

II miejsce Szkoła Podstawowa nr 8 z Świecia

III miejsce Szkoła Podstawowa z Drzycimia

 

Wyróżnienia:

Szkoła Podstawowa z Koronowa

Szkoła Podstawowa z Lniana

Szkoła Podstawowa z Lipinek

 

Szkoły Nieprzetartego Szlaku

I miejsce Zespół Szkół Specjalnych nr 1 (Gimnazjum nr 5 im. Jana Pawła II) z Świecia

II Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy  nr 2 im. Kazimierza Kirejczyka z Grudziądza

III Miejsce Ośrodek Opiekuńczo-Wychowawczy z Warlubia

 

Zostały też przyznane dwie nagrody specjalne, dla dwóch szkół, które zebrały w sumie najwięcej punktów, zliczając wyniki z wszystkich kategorii. Jest to dwudniowy biwak w Zielonej Szkole w Lipinkach z pełnym wyżywieniem i zajęciami na ścieżkach ekologicznych Nadleśnictwa Osie i Dąbrowa.

 

Nagrodę specjalna otrzymała:

 Szkoła Podstawowa z Wielkiego Komorsku

i SOSW nr 2 im Kazimierza Kirejczyka z Grudziądza

GALERIA...
 


CMS + Strona Internetowa + Opieka Autorska, Łukasz Babiński Wszystkie Prawa Zastrzeżone!
Lipinki szkoła podstawowa im. Przyjaciół Borów Tucholskich